אודות

קצת על עצמי ולמה אני פה

אודות יואב אריה לוי - טיפול מחובר בירושלים

מזה שנים רבות אני לומד וחוקר את עולם הטיפול והצמיחה האישית. המסע שלי התחיל לפני שנים רבות, עוד בהיותי בבית הספר התיכון.

 

שם אני זוכר שבפרויקט משותף עם "הטכניון" בחיפה בנינו כדור פורח. הפרויקט היה מעניין ומרגש ובסוף השנה זכינו להרים כדור פורח לאויר!

למרות הצלחת הפרויקט, באותה תקופה, היתה נטועה בי ההרגשה שמשהו חסר, שלא ידעתי לתת לו מילים. אט אט עם השנים, גיליתי שמה שהיה חסר בעולם המדעי שבנה את כדור הפורח, הוא האדם שבנה אותו.

כאשר נחשפתי לעולם הנפש והרוח, גיליתי את היכולת שלי להתרומם מעבר למה שנראה לעין, ולראות ולפגוש כל אחד במקום שהוא נמצא כעת, ללא קשר להישיגיו.. 

אני חושב שעד היום אני לא מבין עד הסוף כיצד עובד כוח העילוי בכדור פורח, אבל כן למדתי כיצד ניתן לשנות חיים - על ידי כוח הדימיון והטיפול ההוליסטי.

מאז זכיתי ללמוד במשך שנים רבות אצל המורים הטובים ביותר, אצל עידו נוימן, שהיה אז ראש מגמת ההילינג במכללת רידמן, אצל דגנית כלב, הילרית ומורה עם חמלה עצומה לכל אדם, ואצל גדעון הרמתי - ראש מגמת ההילינג במכללת שלם.

 

בדרך השלמתי גם תואר בחינוך ובלימודי יהדות, למדתי פסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה, השלמתי את התואר השני, בביה"ס לע"ס, במגמה הקלינית-טראומה באוניברסיטת חיפה, ולבסוף התמחיתי ביחידות הפסיכיאטריות בבתי החולים בחיפה.

מעידו - המורה הראשון שלי, למדתי שכל אדם הוא אדם באשר הוא ומעבר לאבחנות שלו, מגדעון - למדתי כיצד את אומנות הטיפול מדויק, מתוך יראת שמיים ומתוך אהבה ללא תנאי.

 

מדגנית - למדתי שכל מפגש עם מטופל הוא הזדמנות עבור שנינו לצמיחה משותפת. 

 

אני יודע שטיפולים נפשיים ופסיכולוגיים צופנים בחובם הרבה דיבורים, שלעיתים קרובות מחטיאים את המטרה, ומסתירים את הקושי, ואת הפחד משינוי ומצמיחה (כן! יש גם פחד לגלות שיש בנו כוח, עוצמה, ושמחה עצומים!).

 

לכן אני כל כך אוהב את הטיפול בהילינג. זהו טיפול אמיתי, מדויק, מחובר וישיר - שנוגע בך ומתחבר אליך במקום שלך עכשיו - גם במקום שאין לו מילים!

 

אני מאמין כי הטיפול ההוליסטי הקליני - שניתן מאנשי מקצוע, מאפשר ליהנות מהיתרונות של טיפול הוליסטי ללא חסרונותיו, ומעניק למטופל את הטיפול שפוגש אותו כפי שהוא באמת, ומאפשר לו להיות מי שהוא באמת.

 

בשילוב עם פסיכותרפיה - האדם לוקח אחריות על חייו, לומד על עצמו, ומקבל כלים - ליצור את החיים שהוא כל כך רוצה! 

 

זוהי זכות עבורי לצפות, ללוות, ולהוביל תהליכי צמיחה, גדילה, התרחבות, התפתחות אישית וגילוי עצמי.

 

אני יודע כמה זה קשה לפנות ולהתחייב לטיפול, להתמיד, לפנות את את הזמן ולהשקיע את המשאבים הדרושים.

 

אני יודע שעם כל הקושי, הכאב והמאמץ, זהו תהליך שצופן בחובו גם חדווה עצומה, הקלה, שחרור, אושר ושמחה! כל אדם שאני מצליח לקדם - זוהי השמחה הגדולה ביותר עבורי!

 

אני מאחל לך בהצלחה בדרך ואני מאחל לך שתהיה זו השנה המדהימה ביותר שהיתה לך עד עכשיו! לא משנה מה עברת, אל תתייאש! זה באמת אפשרי!!!

 

יואב

 

+לחצו על התעודות להגדלה+

אודות יואב אריה לוי

 • יואב הוא עובד סוציאלי קליני ומטפל הוליסטי.

 • ליואב M.S.W באוניברסיטת חיפה במגמה הקלינית-טראומה באוניברסיטת חיפה.

 • יואב התמחה במסגרת היחידות הפסיכיאטריות בחיפה בבתי החולים רמב"ם ובני ציון.

 • יואב מוסמך לטפל בשיטת EMDR למבוגרים ונוער.

 • יואב בוגר הקורס SEE FAR CBT של פרופ' מולי להד - לטיפול בטראומות וחרדות.

 • הוא פיתח המודל  הראשון בעולם לטיפול פרטני רוחני הוליסטי.

 • הוא בוגר המגמה התלת שנתית לפסיכותרפיה הוליסטית  בשיתוף מכללת רידמן וה- International Proffesional School of Bodywork בקליפורניה.

 • יואב התמחה בטיפול באמצעות הילינג פסיכו-פיזי, דמיון מודרך וריברסינג.

 • יואב הוא תלמידם של המאסטרים עידו נוימן, ראש מגמת ההילינג של מכללת רידמן, וגדעון הרמתי, ראש מגמת ההילינג במכללת שלם.

 • ליואב גם תואר ראשון בחינוך - ובמשך מספר שנים הוא ליווה נוער הסובל מבעיות שונות, ושילב את יכולתו לתמוך בהם רגשית, ואת כשרונו כמורה, על מנת להביא נערים לגשת לבגרות – כנגד כל הסיכויים.

 • יואב מתרגל מזה שנים רבות מדיטציות ודימיון מודרך על פי שיטת סאניה רומן ודואיין פאקר. הוא בוגר הקורסים "לעורר את גוף האור" ו- "שילהוב עצמי" של סאניה רומן ודואין פאקר, מטעם מרכז LuminEssence השוכן באורגון, שבמדפורד (בארצות-הברית).

התמדה

יצירתיות

הוליסטיות

מקצועיות

אמונה

האני מאמין שלי:

יצירת קשר טיפול CBT באינטרנט
 • Facebook Social Icon