הצוות שלנו

המטפלים של טיפול מחובר כאן בשבילכם

יואב אריה לוי - טיפול נפשי לציבור הדתי-

הכירו את הצוות שלנו

הצוות של טיפול מחובר מומחה בעבודה עם כל המגזרים, ומתמחה בייחוד בעבודה עם הציבור הדתי.

כאן תוכלו לדעת שהגעתם הביתה, שאתם במקום הנכון, שאתם בידיים טובות. זה לא קל לבחור מטפל. אנחנו בחרנו בשבילכם את המטפלים הטובים ביותר.

המטפלים שלנו מתמחים בטיפול ממוקד ואינטגרטיבי ולכן יעילות הטיפול גדלה. הם יודעים לזהות מה הגישה המתאימה, ולשלב בין גישות שונות בהתאם לצורך של כל אחד ואחד.

המטפלים של טיפול מחובר מקפידים על רמת מקצועיות גבוהה ונמצאים בלמידה תמידית, ועוברים הכשרות רבות וממושכות לאורך שנים.

נשמח להיות כאן עבורכם, מכל הלב.

יש מטפלים נוספים שלא מופיעים באתר, צרו קשר ונמליץ לכם על מטפל מתאים בהתאם להתמחות הנדרשת, ולאיזור מגוריכם בירושלים, בצפון, במרכז ובדרום. רוב המטפלים שלנו עובדים גם בטיפול אונליין וכן חלק מהמטפלים דוברים שפות נוספות.

יואב אריה לוי

 

עובד סוציאלי קליני MSW, מייסד גישת טיפול מחובר.

מוסמך המגמה הקלינית-טראומה באוניברסיטת חיפה. בוגר התוכנית התלת-שנתית במכללת רידמן בשיתוף הIPSB בקליפורניה לטיפול גוף נפש. מטפל דינמי ממוקד, משלב חשיבה קוגניטיבית התנהגותית, ומטפל EMDR, מיינדפולנס, מדיטציה, דמיון מודרך ו- SEE FAR CBT.

הטיפול של יואב אריה מחבר שמיים וארץ. הטיפול בגובה העיניים ויחד עם זאת ישיר ונוקב, מעמיק, קונקרטי, יצירתי ונוגע ללב, רוחני ומקורקע.

חיבר מודל את המודל החדשני המתייחס בטיפול להיבטים הרוחניים והדתיים של בפוסט טראמה.

מטפל במבוגרים בטראומה, חרדה, משברי זהות ועוד.

מומחה מזה שנים רבות בטיפול פסיכולוגי דרך האינטרנט.

מטפל בקליניקה בירושלים, ובטיפול אונליין.

מיכל אואנונו.jpg

מיכל אואנונו

מטפלת מומחית בטיפול ב- CBT בפוסט טראומה, וחרדות, עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים. מדריכת הורים. פיתחה אף גישה ייחודית לעבודה עם PE עם ילדים באמצעות בובות ובאמצעים ויזואליים שונים. מטפלת גם בSEE FAR CBT ובסכמה תרפיה, ומיינדפולנס. מטפלת בגישה ישירה, אמיצה ואופטימית. עובדת עם האוכלוסיה הדתית מזה שנים רבות.

טליה טקל.jpg

טליה טקל

מטפלת במבוגרים, בבריאות הנפש, משברים, דיכאון אחרי לידה, בעיות על רצף התקשורת ועוד. מאמינה שלכל אחד הקצב שלו, ושעל המטפל לבוא להכיר את המטופל, בראש ובלב פתוח, וללא אג'נדה מוקדמת. משלבת נשימה ודמיון מודרך. עובדת בגישה דינמית קצרת וארוכת טווח, תוך הגדרת מטרות הטיפול. 

יוסף סילאן.jpg

יוסף סילאן

מטפל בטראומה, חרדה, משברים, התמכרויות ופגיעות מיניות. מטפל בילדים, מתבגרים ומבוגרים צעירים. עובד סוציאלי קליני MSW, משלב בעבודתו גישה דינמית, CBT ו-EMDR. ניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיה דתית וחרדית. עובד בגישה מעמיקה אך גם אקטיבית, ומשתנה בהתאם לצרכי המטופל.

טיפול דינמי ירושלים.jpg

מיכל פוקס

פסיכולוגית קלינית. מטפלת בילדים, נערות, ונשים. מטפלת בקשיים התנהגותיים אצל ילדים, מדריכה הורים ומשלבת CBT. מטפלת בטראומות, פגיעות מיניות, הפרעות אכילה, דיכאון, חרדות, אובססיות ועוד. בקיאה ומנוסה בהבנת הרגישויות הייחודיות למגזר החרדי. מאמינה במעורבות המטפל בטיפול ובראייה חיובית ואופטימית.

ליאל יפרח - מטפל טיפול מחובר.jpg

ליאל יפרח

מטפל בייחוד באמצעות EMDR, מיינדפולנס, CBT ו- SE. מומחה בטיפול בפוסט טראומה, התקפי חרדה, כאבים כרוניים, עבודה עם הגוף, נפגעים ופוגעים מינית. רקע מגוון בתחומים רבים: ניהול פנימיה, טיפול דינמי ויונגיאני. כתב תזה על על הקשר בין השעשוע והמשחק בטיפול ובעבודה ה'. עובד סוציאלי קליני, קב"ן במילואים.

מיכל וכיל.jpg

מיכל וכיל

מטפלת בתנועה, ובאמנות, ויצירה בעשור האחרון. מומחית בעבודה עם ילדים החל מגיל 4, מתבגרות והורים. מנוסה מאוד בעבודה עם אוכלוסיה דתית וחרדית. מטפלת במגוון קשיים: בעיות התנהגות, משברים, חרדות, מחלות, קשב וריכוז, טיפול דיאדי, מיניות, קשיים חברתיים ועוד. מטפלת בגישה רגישה, מכילה, ומעמיקה. 

ליאל גולדשטיין.jpg

ליאל גולדשטיין

מטפלת באמצעות אמנויות, מטפלת דיאדית ומדריכת הורים. מטפלת CBT. מטפלת בילדים ובמבוגרים. בעלת נסיון רב בעבודה עם ילדים ונוער ועם הפרעת קשב, אוטיזם, חרדות, אילמות סלקטיבית, הפרעות התנהגות ועוד. מומחית ומיומנת בעבודה עם הציבור הדתי והחרדי. מאמינה בשילוב גישות והתאמתן לכל אחד ואחד.

מיטל אלקינס - מטפלת טיפול.jpg

מיטל אלקינס

עובדת סוציאלית קלינית (Msw), קאוצ'רית ומאמנת כושר. מטפלת אקלקטית, משלבת עבודת גוף ונפש. משתמשת בכלים מעולם הemdr, se,מיינדפולנס ועוד. מאמינה ביכולת הריפוי הטבעי של המיינד והגוף. עובדת עם מתבגרים ומבוגרים בנושאי: הורות, משברי חיים, הפרעות אכילה ודימוי גוף, ערך עצמי ירוד, פוסט טראומה חרדה ודיכאון.

דוד רונן גלזר.jpeg

דוד רונן גלזר

פסיכולוג מנוסה וותיק. מטפל בילדים, נוער ובמבוגרים, וכן מלווה זוגות ומשפחות. מאבחן, מדריך הורים, ומטפל קוגנטיבי התנהגותי. מומחה בהתמודדות עם מצבי אבל, שכול, אובדן, אובדנות, מחלות כרוניות ועוד. מאמין כי כל אדם באשר הוא יכול למצוא משמעות ושמחה בחייו.

ליבנת ליכט.jpg

ליבנת ליכט

עו"סית קלינית, מטפלת בנשים צעירות ובוגרות. מאמינה במפגש בגובה העיניים, באפשרות להגיע להקלה בכאב ולסייע בהתמודדות גם כשנראה שאין מוצא. מטפלת בחרדה, טראומה, בנפגעי התעללות נפשית, משבר ותקיעות, אבל אובדן, הכנה להיריון, לאחר לידה, והדרכת הורים. ניסיון רב עם הציבור הדתי והחרדי.

תהליך הטיפול:

1 מפגש

השלב הראשון בטיפול פסיכולוגי הוא שלב של מפגש וחיבור. ייתכן וזו תהיה הפעם הראשונה בה תרגישו שמישהו פוגש אתכם באמת.

זה שלב של היכרות שלכם עם עצמכם, ושל היכרות בינכם לבין המטפל. זה השלב בו תחליטו  אם אתם מוכנים להתחיל בתהליך.

2 מיקוד ועיבוד

בשלב השני של הטיפול הנפשי -  אנו מממקדים את הנושאים העיקריים בהם ברצוננו לעסוק. 

השינוי מתחיל להתרחש אט אט על ידי מפגש עם הכאב ועל ידי עיבוד החוויות הקשות, כמו גם על ידי חיבור שלכם לכוחותיכם, ופשוט לעצמכם. 
 

3 התמודדות

לעיתים התהליך מתרחש מאליו – ומעצם ההתחברות מתרחשת צמיחה. אך לעיתים התהליך הוא לא פשוט. הוא דורש מאבק, מאמץ, העזה. הוא דורש חזרה ובירור הרצון שוב ושוב כדי ליצור חוויה חדשה.

במהלך התהליך תלמדו ותקבלו כלים מגוונים להתנהלות והתמודדות בחיים עם מצבים יומיומיים כמו גם עם מצבים מאתגרים בחייכם.

4 - צמיחה

מתוך ההתחברות שלכם לעצמכם  – השמחה שהיתה חבויה מאחור פורצת החוצה וממלאת את חייכם!

כעת אתם חופשיים להגשים את עצמכם בתחומי חייך השונים האישיים והמקצועיים. חלק מהתהליך הוא לגלות מחדש אילו תחומים אתם מעוניינים להגשים בחייכם – ולמצוא את הדרך אליהם.