הצוות שלנו

המטפלים של טיפול מחובר כאן בשבילכם

יואב אריה לוי - טיפול נפשי לציבור הדתי-

הכירו את הצוות שלנו

הצוות של טיפול מחובר מומחה בעבודה עם כל המגזרים, ומתמחה בייחוד בעבודה עם הציבור הדתי.

כאן תוכלו לדעת שהגעתם הביתה, שאתם במקום הנכון, שאתם בידיים טובות. זה לא קל לבחור מטפל. אנחנו בחרנו בשבילכם את המטפלים הטובים ביותר.

המטפלים שלנו מתמחים בטיפול ממוקד ואינטגרטיבי ולכן יעילות הטיפול גדלה. הם יודעים לזהות מה הגישה המתאימה, ולשלב בין גישות שונות בהתאם לצורך של כל אחד ואחד.

המטפלים של טיפול מחובר מקפידים על רמת מקצועיות גבוהה ונמצאים בלמידה תמידית, ועוברים הכשרות רבות וממושכות לאורך שנים.

נשמח להיות כאן עבורכם, מכל הלב.

יש מטפלים נוספים שלא מופיעים באתר, צרו קשר ונמליץ לכם על מטפל מתאים בהתאם להתמחות הנדרשת, ולאיזור מגוריכם בירושלים, בצפון, במרכז ובדרום. רוב המטפלים שלנו עובדים גם בטיפול אונליין וכן חלק מהמטפלים דוברים שפות נוספות.

יואב אריה לוי

 

עובד סוציאלי קליני MSW, מייסד גישת טיפול מחובר.

מוסמך המגמה הקלינית-טראומה באוניברסיטת חיפה. בוגר התוכנית התלת-שנתית במכללת רידמן בשיתוף הIPSB בקליפורניה לטיפול גוף נפש. מטפל דינמי ממוקד, משלב חשיבה קוגניטיבית התנהגותית, ומטפל EMDR, מיינדפולנס, מדיטציה, דמיון מודרך ו- SEE FAR CBT.

הטיפול של יואב אריה מחבר שמיים וארץ. הטיפול בגובה העיניים ויחד עם זאת ישיר ונוקב, מעמיק, קונקרטי, יצירתי ונוגע ללב, רוחני ומקורקע.

חיבר מודל את המודל החדשני המתייחס בטיפול להיבטים הרוחניים והדתיים של בפוסט טראמה.

מטפל במבוגרים בטראומה, חרדה, משברי זהות ועוד.

מומחה מזה שנים רבות בטיפול פסיכולוגי דרך האינטרנט.

מטפל בקליניקה בירושלים, ובטיפול אונליין.

רינת שרייבר - מטפלת טיפול מחובר.jpg

רינת שרייבר

עו"סית קלינית ומטפלת רגשית. בוגרת מכון רוטנברג לפסיכולוגיה יהודית. מעבר לכל האבחנות חשוב לה תמיד להאמין ולראות את הנשמה האלקית שבכל אחד. משלבת בעבודתה גם אמנות, מוסיקה, מיינדפולנס ועוד. מטפלת שנים רבות בנשים, נערות וזוגות. מומחית בטיפול בטראומה מינית ומשברי זהות. מתחברת לרצון של האדם להתבונן בגורמים המניעים את בחירותיו.

ליבנת ליכט.jpg

ליבנת ליכט

עו"סית קלינית, מטפלת בנשים צעירות ובוגרות. מאמינה במפגש בגובה העיניים, באפשרות להגיע להקלה בכאב ולסייע בהתמודדות גם כשנראה שאין מוצא. מטפלת בחרדה, טראומה, בנפגעי התעללות נפשית, משבר ותקיעות, אבל אובדן, הכנה להיריון, לאחר לידה, והדרכת הורים. ניסיון רב עם הציבור הדתי והחרדי.

מיכל אואנונו.jpg

מיכל אואנונו

מטפלת מומחית בטיפול ב- CBT בפוסט טראומה, וחרדות, עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים. מדריכת הורים. פיתחה אף גישה ייחודית לעבודה עם PE עם ילדים באמצעות בובות ובאמצעים ויזואליים שונים. מטפלת גם בSEE FAR CBT ובסכמה תרפיה, ומיינדפולנס. מטפלת בגישה ישירה, אמיצה ואופטימית. עובדת עם האוכלוסיה הדתית מזה שנים רבות.

דוד רונן גלזר.jpeg

דוד רונן גלזר

פסיכולוג מנוסה וותיק. מטפל בילדים, נוער ובמבוגרים, וכן מלווה זוגות ומשפחות. מאבחן, מדריך הורים, ומטפל קוגנטיבי התנהגותי. מומחה בהתמודדות עם מצבי אבל, שכול, אובדן, אובדנות, מחלות כרוניות ועוד. מאמין כי כל אדם באשר הוא יכול למצוא משמעות ושמחה בחייו.

אלישבע ארליך היימן - מטפלת טיפול מחובר_e

אלישבע ארליך היימן

עו"ס קלינית, מטפלת זוגית ומשפחתית. מאמינה שטיפול נועד לאפשר לכל אחד לגלות את כוחות הריפוי והמשאבים הטמונים בו. מטפלת בפרטים, זוגות ומשפחות המתמודדים עם טראומה, חרדות, דיכאון, מעברי חיים, הריון ולידה. מטפלת בגישה אינטגרטיבית בגישות דינאמיות התייחסותיות, CBT, EMDR וגישות מבוססות חוויה מהגל השלישי.

מיטל אלקינס - מטפלת טיפול.jpg

מיטל אלקינס

עובדת סוציאלית קלינית (Msw), קאוצ'רית ומאמנת כושר. מטפלת אקלקטית, משלבת עבודת גוף ונפש. משתמשת בכלים מעולם הemdr, se,מיינדפולנס ועוד. מאמינה ביכולת הריפוי הטבעי של המיינד והגוף. עובדת עם מתבגרים ומבוגרים בנושאי: הורות, משברי חיים, הפרעות אכילה ודימוי גוף, ערך עצמי ירוד, פוסט טראומה חרדה ודיכאון.

טיפול דינמי ירושלים.jpg

מיכל פוקס

פסיכולוגית קלינית. מטפלת בילדים, נערות, ונשים. מטפלת בקשיים התנהגותיים אצל ילדים, מדריכה הורים ומשלבת CBT. מטפלת בטראומות, פגיעות מיניות, הפרעות אכילה, דיכאון, חרדות, אובססיות ועוד. בקיאה ומנוסה בהבנת הרגישויות הייחודיות למגזר החרדי. מאמינה במעורבות המטפל בטיפול ובראייה חיובית ואופטימית.

יוסף סילאן - מטפל טיפול מחובר.jpg

יוסף סילאן

מטפל בטראומה, חרדה, משברים, התמכרויות ופגיעות מיניות. מטפל בילדים, מתבגרים ומבוגרים צעירים. עובד סוציאלי קליני MSW, משלב בעבודתו גישה דינמית, CBT ו-EMDR. ניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיה דתית וחרדית. עובד בגישה מעמיקה אך גם אקטיבית, ומשתנה בהתאם לצרכי המטופל.

ליאל יפרח - מטפל טיפול מחובר.jpg

ליאל יפרח

מטפל בייחוד באמצעות EMDR, מיינדפולנס, CBT, DBT ו- SE. מומחה בטיפול בפוסט טראומה, התקפי חרדה, כאבים כרוניים, עבודה עם הגוף, נפגעים ופוגעים מינית. רקע מגוון בתחומים רבים: ניהול פנימיה, טיפול דינמי ויונגיאני. כתב תזה על על הקשר בין השעשוע והמשחק בטיפול ובעבודה ה'. עובד סוציאלי קליני, קב"ן במילואים.

מיכל וכיל.jpg

מיכל וכיל

מטפלת בתנועה, ובאמנות, ויצירה בעשור האחרון. מומחית בעבודה עם ילדים החל מגיל 4, מתבגרות והורים. מנוסה מאוד בעבודה עם אוכלוסיה דתית וחרדית. מטפלת במגוון קשיים: בעיות התנהגות, משברים, חרדות, מחלות, קשב וריכוז, טיפול דיאדי, מיניות, קשיים חברתיים ועוד. מטפלת בגישה רגישה, מכילה, ומעמיקה. 

איל מנס - מטפל טיפול מחובר_edited.jpg

איל מנס

עו"ס קליני, מטפלת בגישה פסיכודינמית מעמיקה ואנושית. מאמין ביכולתו של האדם למצוא את הדרך המיוחדת לו להגשים את עצמיותו, ולחיות חיים של הגשמה ושל סיפוק. מטפל במבוגרים ומתבגרים המתמודדים עם משבר,אובדן דרך, תקיעות, זהות, טראומה, דיכאון, חרדה, והתמכרות. ניסיון רב במרפאות לבריאות הנפש, מרכז לנפגעי תקיפה מינית, יחידה להתמכרויות, נוער נושר ובסיכון ועוד.

אלעד ברוכין - מטפל טיפול מחובר.jpg

אלעד ברוכין

מטפל פרטני וזוגי. מטפל במשברים אישיים או דתיים, באבל, אובדן, אובססיות,  ובריאות הנפש. מלווה פרטים וזוגות לאורך שנים, במקצועיות וברגישות רבה. מומחה בליווי דתיים וחרדים לאורך מעגל החיים, מצעירים ועד מבוגרים. עובד שנים רבות עם נערים עם הפרעות התנהגות, קשיים חברתיים, בעיות קשב וריכוז, והתמכרויות במסגרות שונות. 

ליאל גולדשטיין.jpg

ליאל גולדשטיין

מטפלת באמצעות אמנויות, מטפלת דיאדית ומדריכת הורים. מטפלת CBT. מטפלת בילדים ובמבוגרים. בעלת נסיון רב בעבודה עם ילדים ונוער ועם הפרעת קשב, אוטיזם, חרדות, אילמות סלקטיבית, הפרעות התנהגות ועוד. מומחית ומיומנת בעבודה עם הציבור הדתי והחרדי. מאמינה בשילוב גישות והתאמתן לכל אחד ואחד.

נחמה טל - מטפלת טיפול מחובר.jpg

נחמה טל

מטפלת באמנות ומומחית EMDR בטיפול בילדים. מלווה נשים צעירות וילדים וילדים מן החינוך הרגיל והמיוחד, שחווים משברי חיים, מחלות וחוויות טראומטיות מסוגים שונים.  מדריכת הורים. אופטימית, אנרגטית, ותמיד בלמידה תמידית. מתמחה בתוכנית מנדל למנהיגות חרדית, ולקראת דוקטורט בנושא פוסט טראומה בילדים.

טליה טקל.jpg

טליה טקל

מטפלת במבוגרים, בבריאות הנפש, משברים, דיכאון אחרי לידה, בעיות על רצף התקשורת ועוד. מאמינה שלכל אחד הקצב שלו, ושעל המטפל לבוא להכיר את המטופל, בראש ובלב פתוח, וללא אג'נדה מוקדמת. משלבת נשימה ודמיון מודרך. עובדת בגישה דינמית קצרת וארוכת טווח, תוך הגדרת מטרות הטיפול. 

שירן ברנד - מטפלת טיפול מחובר.jpg

שירן ברנד

עו"סית קלינית ומומחית בפסיכותרפיה קצרת מועד. מלווה גברים ונשים. מאמינה מאוד בשילוב בין גישות שונות. משלבת בעבודתה טיפול דינמי חוויתי (EDT) וטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) בכדי לזרז ולמקד את תהליך הטיפול ולהתמקד במקור הקושי.  מטפלת בין השאר בצעירות בסיכון, נשים שנפגעו מאלימות, טראומה מינית, התקפי חרדה, אבל ואובדן ועוד. 

אלחנן סילבר - מטפל טיפול מחובר_edited.jp

אלחנן סילבר

עובד סוציאלי קליני, מטפל בגישה דינמית ממוקדת רגש, בדגש על הכאן ועכשיו, וכן משלב כלים טיפוליים מתוך הגישה הקוגנטיבית התנהגותית. מטפל במבוגרים (18+). מאמין כי "אין ילד רע, יש ילד שרע לו". מזמין אותך לעבור מסע משותף, ממקום של ביטחון וחמלה, לפגוש יחד את העבר שפוגש אותך כיום, ולמצוא יחד את הריפוי הרוגע והשלווה שתוביל אותך לאיכות חיים טובה יותר.

דיקלה ימין_edited.jpg

דיקלה ימין

עובדת סוציאלית קלינית,  מאסטר NLP לטיפולים ממוקדים, ומדריכת הורים לגיל הרך. מאמינה מאוד בחיבור בין הנפש לגוף ובהשפעת התודעה על המתרחש בחיינו. ניסיון רב בעבודה עם נוער ומבוגרים סביב משברי חיים, דימוי עצמי, כאבים פסיכוסומטיים, חרדות והורות. מלווה נשים לאורך מעגלי החיים. מטפלת מזה שנים בציבור הדתי מתוך התבוננות פסיכולוגית יהודית ומתוך קבלה ללא שיפוטיות.

IMG-20220405-WA0130.jpg

שילה גולדמן

פסיכולוגית מנוסה, ניסיון רב עם ילדים, נערים ונערות. מטפלת בנשים, ומדריכת הורים ומטפלת בקשיים רגשיים: בעיות חברתיות, דימוי עצמי, חרדות, קשיי פרידה, ומומחית לטיפול בהפרעות קשב וריכוז באמצעות ביו-פידבק ונוירו-פידבק (גישה מדעית ייחודית המאמנת מחדש את גלי המוח). משלבת גישה דינמית, CBT, אמנות ומיינדפולנס. 

תהליך הטיפול:

1 מפגש

השלב הראשון בטיפול פסיכולוגי הוא שלב של מפגש וחיבור. ייתכן וזו תהיה הפעם הראשונה בה תרגישו שמישהו פוגש אתכם באמת.

זה שלב של היכרות שלכם עם עצמכם, ושל היכרות בינכם לבין המטפל. זה השלב בו תחליטו  אם אתם מוכנים להתחיל בתהליך.

2 מיקוד ועיבוד

בשלב השני של הטיפול הנפשי -  אנו מממקדים את הנושאים העיקריים בהם ברצוננו לעסוק. 

השינוי מתחיל להתרחש אט אט על ידי מפגש עם הכאב ועל ידי עיבוד החוויות הקשות, כמו גם על ידי חיבור שלכם לכוחותיכם, ופשוט לעצמכם. 
 

3 התמודדות

לעיתים התהליך מתרחש מאליו – ומעצם ההתחברות מתרחשת צמיחה. אך לעיתים התהליך הוא לא פשוט. הוא דורש מאבק, מאמץ, העזה. הוא דורש חזרה ובירור הרצון שוב ושוב כדי ליצור חוויה חדשה.

במהלך התהליך תלמדו ותקבלו כלים מגוונים להתנהלות והתמודדות בחיים עם מצבים יומיומיים כמו גם עם מצבים מאתגרים בחייכם.

4 - צמיחה

מתוך ההתחברות שלכם לעצמכם  – השמחה שהיתה חבויה מאחור פורצת החוצה וממלאת את חייכם!

כעת אתם חופשיים להגשים את עצמכם בתחומי חייך השונים האישיים והמקצועיים. חלק מהתהליך הוא לגלות מחדש אילו תחומים אתם מעוניינים להגשים בחייכם – ולמצוא את הדרך אליהם.