top of page

הצוות שלנו

המטפלים של טיפול מחובר כאן בשבילכם

יואב אריה לוי - טיפול נפשי לציבור הדתי-

הכירו את הצוות שלנו

הצוות של טיפול מחובר מומחה בעבודה עם כל המגזרים, ומתמחה בייחוד בעבודה עם הציבור הדתי.

כאן תוכלו לדעת שהגעתם הביתה, שאתם במקום הנכון, שאתם בידיים טובות. זה לא קל לבחור מטפל. אנחנו בחרנו בשבילכם את המטפלים הטובים ביותר.

המטפלים שלנו מתמחים בטיפול ממוקד ואינטגרטיבי ולכן יעילות הטיפול גדלה. הם יודעים לזהות מה הגישה המתאימה, ולשלב בין גישות שונות בהתאם לצורך של כל אחד ואחד.

המטפלים של טיפול מחובר מקפידים על רמת מקצועיות גבוהה ונמצאים בלמידה תמידית, ועוברים הכשרות רבות וממושכות לאורך שנים.

נשמח להיות כאן עבורכם, מכל הלב.

לפעמים קצת קשה להחליט לגבי התחלה של טיפול ולהבין לגבי המטפלים מכמה פרטים שכתובים באתר. צרו קשר ונמליץ לכם על מטפל מתאים בהתאם להתמחות הנדרשת, ולאיזור מגוריכם בירושלים, בצפון, במרכז ובדרום. רוב המטפלים שלנו עובדים גם בטיפול אונליין וכן חלק מהמטפלים דוברים שפות נוספות.

אפשר ליצור קשר עם יואב אריה לוי מנהל המרכז, להתייעצות לגבי מטפל מתאים, או להתקשר ישירות לקליניקה של המטפלים, למספרי המטלפון שמופיעים באתר.

רשימת מטפלים

יואב אריה לוי

 

עובד סוציאלי קליני MSW, מייסד גישת טיפול מחובר.

מוסמך המגמה הקלינית-טראומה באוניברסיטת חיפה. בוגר התוכנית התלת-שנתית במכללת רידמן בשיתוף הIPSB בקליפורניה לטיפול גוף נפש, ובוגר התוכנית התלת שנתית בבית הספר לפסיכותרפיה יישומים קליניים לטיפול דינמי ממוקד. משלב חשיבה קוגניטיבית התנהגותית, ומטפל EMDR, מיינדפולנס, מדיטציה, דמיון מודרך ו- SEE FAR CBT.

הטיפול של יואב אריה מחבר שמיים וארץ. הטיפול בגובה העיניים ויחד עם זאת ישיר ונוקב, מעמיק, קונקרטי, יצירתי ונוגע ללב, רוחני ומקורקע.

חיבר מודל את המודל החדשני המתייחס בטיפול להיבטים הרוחניים והדתיים של בפוסט טראמה.

מטפל במבוגרים בטראומה, חרדה, משברי זהות ועוד.

מומחה מזה שנים רבות בטיפול פסיכולוגי דרך האינטרנט.

מטפל בקליניקה בירושלים, ובטיפול אונליין.

טלפון: 0733-74-7777

 

אשף איתור מטפלים

בחרו את קטגוריות הטיפול המבוקשות, והסינון יתבצע באופן אוטומטי.

לביטול הבחירה - לחצו "נקה בחירה".

 • בשלב ראשון מומלץ לבצע 'חיפוש בסיסי' בלבד.
  ככל שתוסיפו יותר קטגוריות לסינון כך יופיעו פחות מטפלים או עשויים שלא להופיע מטפלים כלל.

  (לגבי סינון זמנים: שימו לב כי אם בחרתם מטפל שמקבל בימי ראשון ומקבל בבוקר, המטפלים שיוצגו הם מטפלים שעובדים בימי ראשון, ועובדים בבוקר - אבל לא בהכרח שעובדים בימי ראשון בבוקר).

  אם אתם מתלבטים ניתן לקבוע זמן להתייעצות.

  ככל 

חיפוש בסיסי

חיפוש מתקדם

מירון לסקר - מטפל טיפול מחובר

מירון לסקר

עו"ס קליני MSW ומטפל קוגניטיבי התנהגותי CBT. גישתי לטיפול מוכוונת מטרה. הטיפול מתמקד בשינוי קוגניטיבי ובחינה של אמונות יסוד, זיהוי מוקשי חשיבה, התמודדות עם הימנעויות, חשיפות הדרגתיות, וביצוע משימות בין פגישה לפגישה. בטיפול נלמד גם להקשיב לגוף, ונקבל כלים להתמודדות עם מצבי נפש שונים. משלב בטיפול גם גישות CBT מהגל השלישי כגון מיינדפולנס ו- ACT. מטפל בחרדות, התקפי חרדה, קשיים חברתיים, ערך עצמי נמוך, ירידה במצב הרוח, פוסט טראומה, OCD ועוד. מאמין כי כל אחד יכול לחוות צמיחה אישית, להכיר טוב יותר את עצמו, רגשותיו, ומחשבותיו ולשפר איכות חייו.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

ירושלים

0733747347

דוד רונן גלזר - מטפל טיפול מחובר

דוד רונן גלזר

פסיכולוג עם ניסיון רב שנים. מטפל בילדים, נוער ובמבוגרים, וכן מלווה זוגות ומשפחות. מאבחן, מדריך הורים, ומטפל קוגנטיבי התנהגותי. מומחה בהתמודדות עם מצבי אבל, שכול, אובדן, אובדנות, מחלות כרוניות ועוד. מאמין כי כל אדם באשר הוא יכול למצוא משמעות ושמחה בחייו.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

חיפה, טיפול אונליין

0733747214

יהודית רוטקוביץ - מטפלת טיפול מחובר

יהודית רוטקוביץ

עו"ס קלינית MSW, מטפלת פרטנית, זוגית ומשפחתית. ניסיון בליווי רווקות מאוחרת, בריאות הנפש, הדרכת הורים, טיפול דיאדי הורה-ילד ועוד. מאמינה כי בכדי להתמודד עם הקשיים והמורכבות שבחיינו, ולשפר את איכות חיינו, חשוב לא לכסות על בעיות, אלא להגיע להבנה עמוקה שלהם, ולהתמודד איתן. מזמינה אתכם לבוא לטיפול אמפטי וקשוב, בו נוכל להכיר, ללמוד, ולעצב מחדש את הסיפור האישי או הזוגי שלכם.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

ירושלים

0733747288

יהודית מסנר - מטפלת טיפול מחובר

יהודית מסנר

יועצת חינוכית וביבליותרפיסטית M.A. ניסיון רב בטיפול פרטני והנחיית קבוצות. מתמחה במערכות יחסים במשפחה- הורות וזוגיות. מטפלת במצבי משבר, אובדן וטראומה. מלווה תהליכי קבלת החלטות, שינוי וצמיחה במעגלי החיים. משלבת כלים של הבעה ויצירה, חשיבה קוגנטיבית- התנהגותית וגישה נרטיבית מתוך תפיסה אמונית.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

ירושלים וגבעת זאב

0733747289

יחזקאל טאניס - מטפל טיפול מחובר

יחזקאל טאניס

עו"ס קליני .M.S.W ומטפל קוגניטיבי התנהגותי מוסמך מטעם אוניברסיטת חיפה. חבר מומחה באיט״ה (אגודה ישראלית לטיפול קוגניטיבי התנהגותי). נסיון רב שנים בבריאות הנפש עם הצבור הדתי והחרדי. מטפל בחרדות, OCD, פוסט טראומה, סכיזופרניה, דיכאון, שאלות זהות ועוד. משלב טיפול CBT, ACT, וטיפול פסיכו-דינמי. דוגל בטיפול שנעשה במיקצועיות, בשיתוף פעולה תוך שיח והקשבה הדדית.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

מזכרת בתיה, טיפול אונליין

0733747286

אילת טאוב - מטפלת טיפול מחובר

אילת טאוב

בוגרת לימודי ייעוץ חינוכי MA ועו"ס קלינית MSW. מטפלת אינטגרטיבית בילדים, נוער ונשים בנושאי דימוי עצמי, משבר, חרדה, דיכאון, קשיים חברתיים ועוד. מטפלת בגישה דינמית, CBT, וכן בשילוב אמנות ודימיון מודרך. בקיאה ומנוסה בטיפול למגזר הדתי. מדריכת מיניות מטעם שפ"י ומדריכת כלות. מאמינה במפגש כנה בגובה העיניים, מאמינה שאפשר להתקדם גם כשנראה שאין מוצא, מתוך אמון באדם ובראיית הנשמה האלקית שבכל אחד ואחת.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

יפו (ליד ראשון, חולון, בת ים), טיפול אונליין

0733747282

ד''ר מישלי לויטן - מטפלת טיפול מחובר

ד''ר מישלי לויטן

פסיכולוגית קלינית. פוסט דוקטורט בבריאות הנפש באוניברסיטה הפדרלית של ריו דה ז'נרו, ברזיל. התמחתה במרכז להפרעות אכילה בתל השומר. פירסמה מאמרים רבים על טיפול בדיכאון עמיד, חרדה חברתית, התקפי חרדה ועוד. ניסיון רב בטיפול בחרדות, דיכאון והפרעות אכילה. משלבת טיפול אינטגרטיבי המחבר בין יהדות לטיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT. מטפלת במתבגרים ובמבוגרים. מומחית מזה שנים רבות בטיפול פסיכולוגי דרך האינטרנט. מטפלת בקליניקה ברעננה, ובטיפול אונליין

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

רעננה, טיפול אונליין

0733747341

מיכל בן יצחק - מטפלת טיפול מחובר

מיכל בן יצחק

עו"ס קלינית, MSW, פסיכותרפיסטית CPP, מטפלת בהורים וילדים, קשיי התקשרות, קשב וריכוז, וחרדות חברתיות. מטפלת זוגית ומשפחתית. מאמינה כי טיפול מוצלח מושתת על יצירת מרחב של הקשבה, הבנה, קבלה ואמון, תוך התמקדות בגילוי וזיהוי הכוחות הטומונים באדם. מציעה כלים ופתרונות מעשיים לקונפליקטים זוגיים, אישיים ומשפחתיים.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

גבעת שמואל, טיפול אונליין

0733747280

מיטל אלקינס - מטפלת טיפול מחובר

מיטל אלקינס

עובדת סוציאלית קלינית (Msw), קאוצ'רית ומאמנת כושר. מטפלת אקלקטית, משלבת עבודת גוף ונפש. משתמשת בכלים מעולם הemdr, se,מיינדפולנס ועוד. מאמינה ביכולת הריפוי הטבעי של המיינד והגוף. עובדת עם מתבגרים ומבוגרים בנושאי: הורות, משברי חיים, הפרעות אכילה ודימוי גוף, ערך עצמי ירוד, פוסט טראומה חרדה ודיכאון. מטפלת בילדים באמצעות ההורים בשיטת איכה.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

ירושלים, טיפול אונליין

0733747273

טליה בן דוד - מטפלת טיפול מחובר

טליה בן דוד

טליה בן דוד, עובדת סוציאלית קלינית MSW, מטפלת אינטגרטיבית בילדים, נוער ונשים בנושאי דימוי עצמי, משבר, חרדה, דיכאון, קשיים חברתיים ועוד. משלבת בטיפול גישות שונות :טיפול CBT, טיפול דינמי, קצר מועד. עובדת עם האוכלוסייה הדתית והחרדית מזה שנים רבות. מאמינה בקשר קרוב בין האדם למטפל, הקשבה מלאה ונוכחות אמפטית ללא שיפוטיות.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

ראש העין

0733747299

יואב אריה לוי - מטפל טיפול מחובר

יואב אריה לוי

עו"ס קליני ופסיכותרפיסט, מנהל המרכז. מטפל בגישה אינטגרטיבית בחשיבה דינמית המתמקדת בכאב ובאתגר המלווה את האדם לאורך חייו, ומהווה שער לצמיחה ותיקון. משלב בטיפול חשיבה דינמית, קוגנטיבית התנהגותית, נרטיבית, EMDR וגופנפש. מאמין כי עם התמודדות, התמדה, והרבה אמונה, ניתן לצמוח הרבה מעבר למה שאנו מאמינים שאפשרי.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

ירושלים, טיפול אונליין

0733747777

אורית הכסטר - מטפלת טיפול מחובר

אורית הכסטר

מטפלת בפסיכודרמה M.A, מטפלת פרטנית ומנחת קבוצות במסגרות בריאות הנפש ובעמותות חברתיות. מלווה יחידים וקבוצות במסע אל הנפש, מתוך אמונה בתקווה ובריפוי שנוצר במפגש אנושי, ובאמצעות חיבור גוף-נפש ספונטני ויצירתי. מטפלת במבוגרים שחווים אובדן, דכאון, מאניה, טראומה, ומשברים נפשיים.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

ירושלים

0733747272

צבי נגלר - מטפל טיפול מחובר

צבי נגלר

מטפל בהבעה ויצירה - מטפל בכלים טיפוליים מגוונים: פסיכודרמה, NLP, פוקוסינג, ומשלב עבודה עם דמיון, גוף, ותנועה. השילוב מאפשר עומק ותובנה, יחד עם עבודה ממוקדת, ומוכוונת שינוי. מטפל בילדים, נוער ומבוגרים. ניסיון רב בטיפול בחרדות, דימוי עצמי, טראומה, הורות ואבהות, ומדריך הורים בגישה ממוקדת קשר. מאמין בהקשבה ונוכחות ללא שיפוטיות, במגמה לסייע למצוא תא הכוחות הטמונים, ולהגיע למימוש עצמי ככל האפשר

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

פתח תקווה, טיפול אונליין

0733747212

נחמה טל - מטפלת טיפול מחובר

נחמה טל

מטפלת באמנות ומומחית EMDR בטיפול בילדים. מלווה נשים צעירות וילדים וילדים מן החינוך הרגיל והמיוחד, שחווים משברי חיים, מחלות וחוויות טראומטיות מסוגים שונים. מדריכת הורים. אופטימית, אנרגטית, ותמיד בלמידה תמידית. מתמחה בתוכנית מנדל למנהיגות חרדית, ולקראת דוקטורט בנושא פוסט טראומה בילדים.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

ירושלים

0733747275

רותם צברי - מטפלת טיפול מחובר

רותם צברי

מטפלת פרטנית וקבוצתית בפסיכודרמה ומטפלת זוגית ומשפחתית, מזה כעשור. מאמינה כי האפשרות לשינוי נוצרת מתוכי פנימה באמצעות גמישות והתבונננות מזוויות ראיה שונות וחדשות, כשהבסיס הוא כנות, אמונה וחוסן נפשי. מאמינה כי אנו נבנים על ידי מערכות יחסים עם האחר ועם עצמנו, ומתוך כך נובעת העוצמה של הקשר הטיפולי.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

שבי דרום (ישוב ליד נתיבות), טיפול אונליין

0733747285

יוסף קנטי - מטפל טיפול מחובר

יוסף קנטי

פסיכותרפיסט אינטגרטיבי, מוסמך בטיפול בהבעה ויצירה ופסיכודרמה (MA) ופסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית מטעם אונ' חיפה. משלב טיפול בסכמה תרפיה, וביופידבק. מטפל בילדים, נוער ומבוגרים. מאמין ביכולתו של האדם לקדם את השינוי הפנימי בחייו. אני כאן כדי לעזור לו, בעזרת אינטגרציה בין קשת רחבה של גישות טיפוליות באופן המותאם לכל אחד ואחד. מומחה בטיפול לציבור הדתי והחרדי.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

אשדוד, טיפול אונליין

0733747292

לימור גור - מטפלת טיפול מחובר

לימור גור

עו"ס קלינית M.A. ופסיכותרפיסטית קוגנטיבית התנהגותית. מומחית בטיפול בהפרעות חרדה ודיכאון, פוביות, חרדה חברתית, התקפי פאניקה ו- OCD. מטפלת בטראומה ופגיעה מינית.
אובדן ואבל. מלווה נשים בתהליכים של טיפולי פוריות, אובדני היריון, לידה שקטה. ניסיון רב בהפרעות אכילה, וטיפול בעודף משקל. מאמינה כי יש לתפור לכל מטופל "חליפה" לפי מידותיו, לפי הקצב, הצרכים והסגנון הייחודי של כל אחד ואחת.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

מודיעין, טיפול אונליין

0733747342

מיכל אואנונו - מטפלת טיפול מחובר

מיכל אואנונו

מטפלת מומחית בטיפול ב- CBT בפוסט טראומה, וחרדות, עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים. מדריכת הורים. פיתחה אף גישה ייחודית לעבודה עם PE עם ילדים באמצעות בובות ובאמצעים ויזואליים שונים. מטפלת גם בSEE FAR CBT ובסכמה תרפיה, ומיינדפולנס. מטפלת בגישה ישירה, אמיצה ואופטימית. עובדת עם האוכלוסיה הדתית מזה שנים רבות.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

שילה , טיפול אונליין

0733747278

ראובן עזאני - מטפל טיפול מחובר

ראובן עזאני

קרימינולוג קליני, מטפל פרטני וקבוצתי, מנחה סדנאות ומדריך הורים. משלב גישות טיפול שונות ודוגל בנוכחות פעילה של המטפל במרחב הטיפולי. מטפל בין השאר בחרדות, בחרדה חברתית, פיתוח מיומנויות חברתיות, עבודה על פיתוח דימוי עצמי, הפחתת תחושת בלבול וחוסר אונים והחזרת שליטה ומיקוד לחיים. כמו כן עוסק בתחומי הפרעות התנהגות, טיפול מיני לפוגעים ונפגעים ועוד.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

רמת גן

0733747344

שירן ברנד - מטפלת טיפול מחובר

שירן ברנד

עו"סית קלינית ומומחית בפסיכותרפיה קצרת מועד. מלווה גברים ונשים. מאמינה מאוד בשילוב בין גישות שונות. משלבת בעבודתה טיפול דינמי חוויתי (EDT) וטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) בכדי לזרז ולמקד את תהליך הטיפול ולהתמקד במקור הקושי. מטפלת בין השאר בצעירות בסיכון, נשים שנפגעו מאלימות, טראומה מינית, התקפי חרדה, אבל ואובדן ועוד.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

נתניה, טיפול אונליין

0733747279

אלינור מאירוביץ' קיז - מטפלת טיפול מחובר

אלינור מאירוביץ' קיז

עובדת סוציאלית קלינית, MSW. מטפלת בנערות ונערים, נשים וגברים, וכן מדריכת הורים. מטפלת בדכאון, חרדות, התמכרויות, אובדן, בירור זהות, והכוונה אישית. בעלת תעודת הכשרה בתחום ההתמכרויות בגישה אינטגרטיבית. אני מאמינה בקשר קרוב בין האדם למטפל, ובחיפוש יחד אחר הדרך והכוחות הפנימיים של האדם ביצירת שינוי פנימי וחיצוני בחייו.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

זכרון יעקב, טיפול אונליין

0733747216

ליבנת ליכט - מטפלת טיפול מחובר

ליבנת ליכט

עו"סית קלינית, מטפלת בנשים צעירות ובוגרות. מאמינה במפגש בגובה העיניים, באפשרות להגיע להקלה בכאב ולסייע בהתמודדות גם כשנראה שאין מוצא. מטפלת בחרדה, טראומה, בנפגעי התעללות נפשית, משבר ותקיעות, אבל אובדן, הכנה להיריון, לאחר לידה, והדרכת הורים. ניסיון רב עם הציבור הדתי והחרדי.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

פתח תקווה, טיפול אונליין

0733747221

רייצ׳ל חי - מטפלת טיפול מחובר

רייצ׳ל חי

מטפלת באומנות - משלבת בעבודתה אומנויות שונות. ניסיון רב בטיפול ילדים ונוער בלויי הדרכת הורים. ידע רב בתחום בריאות הנפש עם מבוגרים. מסייעת בהתמודדות משברי חיים, קשיים רגשיים ונפשיים, חוויות טראומטיות, חרדות, קשיים חברתיים ובעיות קשב וריכוז. מעודדת יצירתיות בתהליך הטיפול ומאמינה בעוצמה של יצירה והתבוננות שיכול להוביל לשינוי ואף ריפוי

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

רעננה

0733747287

חדוה אזולאי - מטפלת טיפול מחובר

חדוה אזולאי

עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית. בעלת ניסיון של 10 שנים בתחום הטיפול. בוגרת לימודי
טיפול בגישה קוגנטיבית התנהגותית (CBT) לפי דרישות של מרכז איט"ה. בוגרת התוכנית התלת שנתית לטיפול זוגי ומשפחתי של מרכז י.נ.ר. משלבת טיפול באומנות לילדים עם הדרכת הורים
ומתמחה בטיפול בהפרעה טורדנית כפייתית (OCD), בהפרעות חרדה, דיכאון ומשברים נפשיים.
מאמינה בטיפול בגובה העיניים וביכולת של כל מטופל להגיע למקום טוב יותר .

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

ירושלים

0733747296

שילה גולדמן - מטפלת טיפול מחובר

שילה גולדמן

פסיכולוגית מנוסה, ניסיון רב עם ילדים, נערים ונערות. מטפלת בנשים, ומדריכת הורים ומטפלת בקשיים רגשיים: בעיות חברתיות, דימוי עצמי, חרדות, קשיי פרידה, ומומחית לטיפול בהפרעות קשב וריכוז באמצעות ביו-פידבק ונוירו-פידבק (גישה מדעית ייחודית המאמנת מחדש את גלי המוח). משלבת גישה דינמית, CBT, אמנות ומיינדפולנס.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

קרית שמואל - חיפה, טיפול אונליין

0733747215

ליאת גלנץ - מטפלת טיפול מחובר

ליאת גלנץ

עו"ס קלינית. ניסיון רב בטיפול רגשי לילדים, מתבגרים ומבוגרים. יועצת זוגית, ומדריכת הורים בשיטת הסמכות החדשה. מומחית בטיפול בבני נוער גם המאתגרים שבהם. מצליחה למצוא את הדרך ללב בני הנוער, וכן בנוער נושר. מנוסה גם בטיפול בחרדות, OCD, הפרעות קשב הפרעות התנהגות, פוגעים מינית, התמכרויות, וטיפול בנערים וצעירים על הרצף האוטיסטי בתפקוד גבוה. מטפלת בהרבה אמפתיה, מסייעת באיתור היכולות והחוזקות, תוך בחינת הצרכים הרגשיים וחיבור מחדש למשפחה. מאמינה שכל מסע משמעותי מתחיל בצעד אחד קטן

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

פתח תקווה, טיפול אונליין

0733747343

רבקי דרוק - מטפלת טיפול מחובר

רבקי דרוק

עובדת סוציאלית קלינית M.A. מטפלת בנוער, נשים ומדריכת הורים. מומחית בטיפול בפגיעות מיניות, חרדות, מצבי משבר וטראומה. בעלת ניסיון בעבודה עם מתבגרות וצעירות במצבי סיכון ומצוקה. מטפלת בגישה דינמית ובשילוב כלים השלכתיים. מנוסה בעבודה עם הציבור החרדי והדתי.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

ירושלים, טיפול אונליין

0733747348

אלעד ברוכין - מטפל טיפול מחובר

אלעד ברוכין

מטפל זוגי בגישה אינטרגרטיבית מתוך תפיסה פסיכודינמית ובראייה משפחתית מערכתית. מלווה זוגות לאורך שנים, במקצועיות וברגישות רבה. מומחה בליווי דתיים וחרדים לאורך מעגל החיים, מצעירים ועד מבוגרים, כגון ליווי לקראת נישואים, קשיים זוגיות, גיל המעבר, גירושים ועוד.
(כיום לא מטפל פרטני)

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

חריש. מצפה אילן

0733747213

מיכל אזולאי אשכנזי - מטפלת טיפול מחובר

מיכל אזולאי אשכנזי

עו"סית קלינית מנוסה. מטפלת במבוגרים, נוער בטיפול פרטני או זוגי. מטפלת בגישה אנושית, חמה ומעמיקה ובגישה דינמית ואינטגרטיבית. מאמינה באנשים ובקשר מיטיב. מטפלת בדכאון, חרדות, אובדן, טראומה, פגיעות מיניות, o.c.d ומשברי חיים. מסייעת גם במקרים בהם יש צורך לגייס את כוחות הסביבה.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

פרדס חנה , טיפול אונליין

0733747346

אודיה אורלנצ'יק - מטפלת טיפול מחובר

אודיה אורלנצ'יק

עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת בחשיבה דינמית ובגישה אינטרסובייקטיבית, בשילוב IPT, DBT ו- CBT. מלווה מזה שנים רבות נערות באתגרי גיל ההתבגרות: זהות עצמית, אובדנות, הפרעות אכילה, חרדות, וטראומות מיניות ואחרות. מלווה הורים בטיפול בהורות, הדרכות הורים. טיפול בשבילי הוא הזמנה למטופל לעצירה והקשבה במקום מכיל ובהתבוננות משותפת. מתרגשת בכל פעם מחדש לגלות שהקשר הייחודי בחדר הטיפול, מזמין למרחב בטוח שמאפשר החלמה, ריפוי וצמיחה. מתמקדת לרוב בעולמו הפנימי של המטופל, מבלי להתעלם מכך שלעתים יש גם צורך בגישה ישירה ובכלים מעשיים.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

חיפה

0733747295

חגית פרלמן - מטפלת טיפול מחובר

חגית פרלמן

חגית פרלמן, עו"ס קלינית MSW, ופסיכותרפיסטית התנהגותית קוגנטיבית (CBT). בוגרת התוכנית הישראלית לפסיכותרפיה התנהגותית קוגנטיבית מטעם אוניברסיטת בר אילן והאגודה הישראלית לטיפול התנהגותי קוגנטיבי (איט"ה). מטפלת בין היתר בחרדה, דיכאון, דימוי עצמי, חולי, אובדן ושכול. עוסקת בטיפול פרטני, זוגי, משפחתי והדרכת הורים.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

קיבוץ שעלבים (ליד למודיעין), טיפול אונליין

0733747276

הדסה מוריס - מטפלת טיפול מחובר

הדסה מוריס

עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית, מטפלת זוגית, משפחתית, ומינית. בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בטיפול במבוגרים מכל גווני הקשת הדתית במרפאה לבריאות הנפש ובקליניקה פרטית. מטפלת בקשיים שונים לאורך מהלך החיים ואף בהתמודדות עם בעיות נפשיות. מאמינה בטיפול אנושי בגובה העיניים המלווה בקמצוץ של הומור:)

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

ירושלים (פסגת זאב), טיפול אונליין

0733747291

ישראל יצחקי - מטפל טיפול מחובר

ישראל יצחקי

עו"ס קליני MSW ומטפל CBT קוגניטיבי-התנהגותי בגישת הגל השלישי. ניסיון רב עם הציבור הדתי והחרדי, וכן עם פונים בשלבים שונים של תהליכי התשובה. מטפל בחרדות ודיכאון, דימוי עצמי, זהות, שייכות ומשמעות. משלב טיפול DBT, ACT, וטיפול דינמי קצר מועד ובהתאם לצורך. מאמין בכוחות הטמונים באדם ובהקשבה לחכמת הלב.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

חריש

0733747298

גאולה מגיד - מטפלת טיפול מחובר

גאולה מגיד

עו"ס קלינית ופסיכותרפיסטית. מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים. מאמינה כי טיפול מוצלח בנוי על קשר מיטיב ועל מרחב מאפשר, נסיון עשיר בטיפול בהפרעות שונות, חרדה, טראומה, חולי, אובדן, פגיעות מיניות, קשיי התפתחות, הפרעות קשב, אוטיזם, הפרעות התנהגות ועוד. מומחית בטיפול לציבור הדתי והחרדי. עובדת בגישה דינאמית ומעמיקה לצד עבודה ומבט סביב הצרכים בהווה. מאמינה שכל אדם באשר הוא יכול להיעזר בטיפול ולהנות מחיים שלמים ואמיתיים יותר.

מקום הקליניקה:

טלפון ישיר לקליניקה של המטפל:

מודיעין עילית

0733747220

תהליך הטיפול:

1 מפגש

השלב הראשון בטיפול פסיכולוגי הוא שלב של מפגש וחיבור. ייתכן וזו תהיה הפעם הראשונה בה תרגישו שמישהו פוגש אתכם באמת.

זה שלב של היכרות שלכם עם עצמכם, ושל היכרות בינכם לבין המטפל. זה השלב בו תחליטו  אם אתם מוכנים להתחיל בתהליך.

2 מיקוד ועיבוד

בשלב השני של הטיפול הנפשי -  אנו מממקדים את הנושאים העיקריים בהם ברצוננו לעסוק. 

השינוי מתחיל להתרחש אט אט על ידי מפגש עם הכאב ועל ידי עיבוד החוויות הקשות, כמו גם על ידי חיבור שלכם לכוחותיכם, ופשוט לעצמכם. 
 

3 התמודדות

לעיתים התהליך מתרחש מאליו – ומעצם ההתחברות מתרחשת צמיחה. אך לעיתים התהליך הוא לא פשוט. הוא דורש מאבק, מאמץ, העזה. הוא דורש חזרה ובירור הרצון שוב ושוב כדי ליצור חוויה חדשה.

במהלך התהליך תלמדו ותקבלו כלים מגוונים להתנהלות והתמודדות בחיים עם מצבים יומיומיים כמו גם עם מצבים מאתגרים בחייכם.

4 - צמיחה

מתוך ההתחברות שלכם לעצמכם  – השמחה שהיתה חבויה מאחור פורצת החוצה וממלאת את חייכם!

כעת אתם חופשיים להגשים את עצמכם בתחומי חייך השונים האישיים והמקצועיים. חלק מהתהליך הוא לגלות מחדש אילו תחומים אתם מעוניינים להגשים בחייכם – ולמצוא את הדרך אליהם.
 

bottom of page