מטפלים רגשיים ופסיכולוגים דתיים בפתח תקווה, בני ברק, גבעת שמואל ורמת גן

יואב אריה לוי - טיפול נפשי לציבור הדתי-

מחפשים פסיכולוג דתי או פסיכולוגית דתיה בפתח תקווה או באיזור המרכז?

פסיכולוג דתי בפתח תקווה וגבעת שמואל.jpg

איפה ואיך מוצאים מטפל רגשי או פסיכולוג דתי בגבעת שמואל, בפתח תקווה או בבני ברק?

פתח תקווה וגבעת שמואל ידועים כאחד המרכזים של הציבור הדתי בארץ. המרכזיות של האיזור, יחד עם האפשרות להשתייך לקהילה חמה וגדולה - מביאים רבים לקבוע את מקום מגוריהם באיזור. אוניברסיטת בר אילן, הממוקמת בין רמת גן, גבעת שמואל ובני ברק - מביאה סטודנטים ומשפחות להשתכן בסביבה.

 נשמח ללוות אתכם ולעזור בכל שלב בחיים בו אתם נמצאים, החל מתקופת הרווקות, עד זוגיות, הורות, משברים אישיים ועוד. כיום זה כבר נחשב בסדר גמור לפנות לטיפול פסיכולוגי ונשמח לסייע לכם למצוא מטפלת מתאים או פסיכולוגית דתיה בפתח תקווה והסביבה שמתאימה לכם.

פסיכותרפיסט, פסיכולוג דתי או פסיכולוגית דתיה בבני ברק

כידוע בני ברק הינה אחד המרכזים של האוכלוסיה החרדית בארץ. המטפלים במרכז שלנו מנוסים בליווי אוכלוסיה חרדית, והם יוכלו לתת טיפול פסיכולוגי בגישה תורנית, ועל פי אורח החיים שלכם.

טיפול פסיכולוגי בראש שלכם

המטפלים הרגשיים והפסיכולוגים שלנו מנוסים מאוד בטיפול עם הציבור הדתי. הם מכירים מקרוב את האתגרים, השפה, המנהגים ודרך החשיבה - כך שתוכלו פשוט להרגיש בבית. אנו מקפידים לקבל אלינו מטפלים מקצועיים בלבד שעברו הכשרות רבות וממושכות, ושבקיאים בגישות טיפול מגוונות.

אם אתם חווים משבר, קושי, או תקופה קשה, חשוב לדעת שכיום למטפלים יש יותר כלים מאי פעם, וחבל שתישארו עם הקושי שנים רבות ללא מענה. היום כבר אין צורך לעלות לבירה כדי להיפגש עם פסיכולוגית דתיה בירושלים. בין אם אתם גרים בפתח תקווה, גבעת שמואל או ברמת גן, התקשרו אלינו להתייעצות ונתאים לכם מטפלת רגשי, פסיכולוג דתי או פסיכולוגית דתית - לפי בקשתכם.

צוות המטפלים והפסיכולוגים הדתיים שלנו בדרום - טיפול מחובר.jpg
יואב אריה לוי - טיפול נפשי לציבור הדתי - קטן_edited.png

צרו קשר להתאמה של פסיכותרפיסט או פסיכולוג דתי בפתח תקווה, גבעת שמואל, בני ברק ורמת גן