top of page

פסיכותרפיסטית או פסיכולוגית דתיה ירושלים - רשימת המטפלות המומלצות ביותר שלנו


איפה ואיך למצוא פסיכותרפיסטית ופסיכולוגית דתיה בירושלים? איך נדע איפה למצוא מטפלות רגשיות בירושלים?


אם הגעת לכאן, כנראה שאת מחפשת שאת רוצה להתחיל טיפול פסיכולוגי או מחפשת עבור מישהו ממשפחתך.


לחפש המלצות על פסיכותרפיסטית או פסיכולוגית דתיה בירושלים או פסיכולוגית חרדית בירושלים, שהיא מתאימה לך ובעלת ניסיון, יכול להיות תהליך זה לא פשוט.


זה לא תמיד קל למצוא מישהי שמתאימה לך, ושתרגישי שזה מתאים ונכון לפתוח יחד את מה שבנפשך.


ירושלים היא עיר גדולה ומגוונת, וקיימות אפשרויות טיפול רבות, אך איך תדעי מי הפסיכולוגית הדתיה הירושלמית שמתאימה לך?


נשמח לעזור לך בתהליך של איתור טיפול פסיכולוגי בירושלים שתהיי שמחה בו.


כאן בטיפול מחובר, נשמח לסייע ולהמליץ לכם על מטפלות רגשיות בירושלים, שהן מומלצות באמת, ונעשה את המירב כדי שתמצאי פסיכולוגית דתיה בירושלים לשביעות רצונך, בין את מחפשת טיפול פסיכולוגי בגישה דינמית או טיפול קוגניטיבי התנהגותי, או בגישה אחרת או משלבת.
פסיכולוגית דתיה ירושלים


פסיכותרפיסטיות ופסיכולוגיות דתיות בירושלים –לילדים נוער ומבוגרים בראש שלכם


המרכז שלנו מתייחד ממרכזי הטיפול – בהקפדה על היחס האישי. חשוב לנו להכיר אתכם, וכן חשוב לנו להכיר את המטפלים באופן אישי.


אנו פוגשים כל מטפלת רגשית בירושלים ומקפידים לקבל ולהמליץ רק על פסיכותרפיסטית מקצועיות עם תעודות והכשרות קליניות ממושכות.


אנו מקפידים על כך שלכולן יהיו הכשרות מגוונות וכלים מגוונים בתחום הטיפול, כדי שידעו לעזור לכל אחת ואחת בדרך שמתאימה לה.


כמו כן, חשוב לנו שכל המטפלות שלנו יהיו מנוסות ומיומנויות בעבודה עם הציבור הדתי, ושהן מכירות את כל הניואנסים והרגישויות הייחודיות הן לציבור הדתי, והן לציבור החרדי, החסידי, הליטאי וכו'.


תהליך ההפניה לטיפול פסיכולוגי בירושלים עם צוות טיפול מחובר (3 שלבים):

  1. השאירו לנו הודעה באתר (צור קשר), בוואטסאפ או בסמס, או היכנסו ליומן וקבעו זמן לפגישה.

  2. לאחר שתשאירו הודעה, אחזור אליכם לשיחת ייעוץ – בה אשמע על הסגנון והאופי של הטיפול שאתם מחפשים. שימו לב כיוון שחשוב לי להקדיש זמן לשיחה כשאני פנוי, נא התאזרו בסבלנות, אחזור אליכם בימים העוקבים לפנייתכם.

  3. לאחר שיחת הייעוץ הפסיכותרפיסטית או הפסיכולוגית הדתיה / חרדית שבחרתם - תיצור אתכם קשר, לתיאום פגישה ראשונה.


כאן תוכלו לקרוא על טיפול נפשי ייעודי במהלך שלבי החיים השונים:


אודות טיפול פסיכולוגי בירושלים: מה מייחד את הפסיכולוגיה היהודית מגישות טיפול אחרות?

טיפול רגשי לילדים, נוער, מתבגרים וגם הדרכת הורים

טיפול במתבגרות ובמתבגרים עם מטפלת רגשית או עם פסיכולוגית דתיה ירושלים


פסיכולוגית חרדית בירושלים - ציבור חסידי וליטאי


טיפול CBT קוגניטיבי התנהגותי עם מטפלת דתיה בירושלים


התמודדות עם רווקות, ליווי לקראת נישואין וטיפול זוגי


התמודדות עם דיכאון אחרי לידה, אמהות, ואתגרים בהורות


טיפול לגיל השלישי בירושלים


טיפול בנכויות ומחלות כרונית


טיפול בפוסט טראומה, פגיעות מיניות, הפרעות אכילה והתמכרויות בירושלים


טיפול בחרדה, אובססיות, ודיכאון - על ידי מטפלת רגשית או פסיכולוגית דתית בירושלים
פסיכולוגית ילדים דתיה - הדמיה

אודות טיפול פסיכולוגי בירושלים: מה מייחד את הפסיכולוגיה היהודית מגישות טיפול אחרות?


עולם הנפש הוא עולם מורכב, וננסה לעשות היום קצת סדר כדי להבין יותר על פסיכותרפיה בילדים, במבוגרים, ואת הדרך בה היא יכולה לעזור לנו להתמודד טוב יותר עם בעיות שמתעוררות לאורך שלבי החיים השונים.


טיפול פסיכולוגי הוא לא תחום שצמח מירושלים - אלא משיטת הטיפול הדינמי שפיתח זיגמונד פרויד.


הוא היה ידוע ברתיעה שלו מיהדות, ואת גישת הטיפול שלו ביסס על מיתוסים ורעיונות מתרבויות שונות בייחוד על מיתוסים מתרבות יוון.


החשיבה שאימץ היא חשיבה אתאיסטית, דטרמיניסטית, ושמדגישה במידה רבה את היותו של האדם נועד לחיים של סבל, וקונפליקט - ללא אפשרות אמיתית לתיקון - אלא במקרה הטוב - להיות מעט פחות מתוסבך.


הפסיכולוגיה היהודית, לגישותיה השונות, היא גישה של טיפול פסיכולוגי שמתבצע מתוך גישה מאמינה באדם, בטוב שבו, בייעוד שלו, וביכולתו לתקן.


הבדל בגישה ובאוריינטציה עשוי להישמע הבדל קטן, אך לפעמים הגישה של המטפל יכול לעשות הבדל גדול, בראייה שלו של כיוון ומטרות הטיפול.


המטפלות שלנו מטפלות במסירות ובאמונה, ויש לנו גם מטפלות שעברו הכשרה התמחות ארוכת שנים בהתמקצעות בפסיכולוגיה יהודית.


הכל על פסיכולוגית ילדים דתיה בירושלים

טיפול רגשי לילדים, נוער, מתבגרים וגם הדרכת הורים

טיפול פסיכולוגי עם פסיכולוגית ילדים הוא שונה מטיפול במבוגרים, ובדרך כלל מתנהל בעיקר דרך משחק ודרך טיפול באומנות.


במרכז שלנו תוכלו למצוא מטפלות מומחיות בטיפול נפשי פסיכולוגיות קליניות, לצד עובדות סוציאליות קליניות, מטפלות באמנות, מטפלות במוסיקה, ביבליותרפיסטיות ועוד.


אנחנו מאוד מאמינים בעבודה בגישה יצירתית ומגוונת, שכן לכל אחד יש את השפה שלו שמדברת אליו.


הדרכת הורים מרכזית מאוד בטיפול בילדים - כפי שויניקוט נהג לומר: "אין ילד ללא הורה" - והתהליך המשותף להורים ולילד הוא חיוני.


לעיתים קרובות, כאשר לילד יש בעיות התנהגות או בעיות קשב וריכוז, כדאי להיעזר בטיפול רגשי.

באמצעות פסיכותרפיה מקצועית, ובליווי של הדרכת הורים טובה, בדרך כלל אפשר מאוד לעזור.


בעיות קשב וריכוז יכולות לפגוע מאוד בדימוי העצמי ולעורר חרדה כך שמומלץ להתייעץ עם פסיכולוגית מומחית בילדים, כדי לקבל המלצות וללמוד איך להתמודד עם חרדה.


טיפול עם פסיכולוגית ילדים דתיתטיפול במתבגרות ובמתבגרים עם מטפלת רגשית או עם פסיכולוגית דתיה ירושלים


טיפול פסיכולוגי בגיל ההתבגרות בדורנו לעיתים יכול להיות מאוד מורכב. המתבגרת עסוקה לעיתים קרובות עם התמודדות עם שאלות על הזהות האישית שלה, הזהות הדתית, ולעיתים עולות גם שאלות שונות לגבי מיניות.


מתבגרות רבות עסוקות מאוד בדימוי הגוף שלהן, וכן במקרים מורכבים יותר מפתחות גם הפרעת אכילה כלשהי.


במקרים מסוימים, הדרכת הורים היא חיונית וחשובה לא פחות, מאשר טיפול רגשי במתבגרת עצמה.


על ידי ליווי וכן באמצעות הדרכת הורים נכונה, אפשר לשפר את התקשורת בין ההורים ובין המתבגרת, ולשפר את הדרך בה מתקשרים במשפחה.


כשאנחנו מדברים על טיפול לציבור הדתי, ועל טיפול במתבגרות שנמצאות בשלבים ראשוניים של עיצוב זהותן, זהות המטפלת חשובה שבעתיים.


לכן כאשר בחרנו מטפלות לצוות מרכז הטיפול שלנו - היה חשוב לנו לבחור אנשי מקצוע שידעו להתמודד ברגישות ובפתיחות עם הנושאים אלו, וידעו להבין את הנערות ולעזור להן להתמודד ולעבור ולצלוח את גיל ההתבגרות על הצד הטוב ביותר ככל האפשר. נשמח לסייע לך לאתר פסיכולוגית חרדית בירושלים או פסיכולוגית דתיה בהתאם להשתייכות החברתית / דתית שחשובה לך.


פסיכולוגית דתיה למתבגרים ונוער

פסיכולוגית חרדית בירושלים - ציבור חסידי וליטאי

ליווי וטיפול פסיכולוגי של נשים ונערות מהציבור החרדי אף הוא נושא מורכב ורגיש מאוד, שיכול להשפיע על המטופלת וגם על כל המשפחה.


לכן אנו מקפידים מאוד על דיסקרטיות רבה ועל שמירת סודיות.


כמו כן, במרכז שלנו תוכלו למצוא טיפול פסיכולוגי גם על ידי מטפלות חרדיות, שמתבצע תוך רגישות רבה לניואנסים, לשפה, ולקודים של כל מגזר ותת מגזר.


לעיתים אני מתפעל מהרגישות הרבה של המטפלות שלנו, ומהדרך בהן הן בוחרות באלו מילים ומושגים לבחור ולדבר עם כל אחת ואחת.


לפעמים צריך ללכת על חבל דק, כדי למצוא את השפה לגשר בין העולם הרגשי של הנערה, וההורים - ולהצליח ליצור את התקשורת ולדבר על הנושאים הרגישים בצורה מותאמת שלוקחת בחשבון, את מה שנהוג ומקובל בכל חברה ובכל מגזר ותת מגזר.


פנייה לפסיכותרפיסטית או לפסיכולוגית חרדית תאפשר לך להתחיל את הטיפול כשאת יודעת שאת במקום שבטוח ושנכון לך, ושמזדהה ומכבד את עולם הערכים והאמונות שלך.טיפול CBT קוגניטיבי התנהגותי עם מטפלת דתיה בירושלים

טיפול CBT הוא טיפול פסיכולוגי שהוכח כאחד הטיפולים היעילים ביותר, הן למבוגרים והן לילדים.


טיפול קוגניטיבי התנהגותי מתאים במיוחד לסובלות מחרדה, דיכאון, טראומה ועוד.


בשנים האחרונות הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי התפתח והתרחב מאוד לכדי תת גישות נוספות, כמו הטיפול בקבלה ומחויבות (ACT), המיינדפולנס, וכן כמובן טיפול EMDR.


בטיפול התנהגותי - המיקוד הוא בעיבוד ישיר ומהיר יותר של החוויה שעברנו, על ידי חשיפה הדרגתית לגירוי המפחיד, או באמצעות הדמיון. הטיפול הקוגניטיבי מתמקד בזיהוי אופני החשיבה שמשמרים את הקושי שלנו, ולמידה של דרכים והרגלי חשיבה חדשים.


נשמח לסייע לכם למצוא מטפלת CBT בירושלים או אונליין בשיחת וידאו - אם תרצו בך.התמודדות עם רווקות, ליווי לקראת נישואין וטיפול זוגי

אין ספק שאצל כל אדם דתי הנושא הזוגי והמשפחתי הוא מרכזי ביותר. התמודדות עם התקופה של הרווקות, עם הפחדים והחששות שעולים לקראת הנישואין יכולה להיות בהחלט מאתגרת ולא פשוטה.


כאשר הרווקות היא מאוחרת נוצרות מגוון בעיות, כמו הביטחון העצמי שנפגע, וכן התמודדויות גופניות ורגשיות רבות. פניה לטיפול רגשי עם מטפלת פרטית, יכול לפעמים לעשות את ההבדל, ויוכלו לסייע לך לצלוח את התקופה הזאת, ולהצליח להגשים את חלומותייך.


גם לאחר החתונה, החיים הזוגיים מעלים לעיתים התמודדות עם קשיים רגשיים רבים, וכדאי מאוד להתייעץ ולהגיע לטיפול זוגי מוקדם ככל האפשר, לפני שמצטברים מטענים ותסכולים אצל בני הזוג.


בקשר זוגי כל אחד מבני הזוג מגיע לקשר עם הדפוסים והחוויות שהוא רכש בילדותו, וזה לא נדיר שאצל בני הזוג יש אי הסכמות ונוצרות מריבות שמקשות על ההתנהלות היומיומית. פגישה עם מטפלת זוגית דתית, שמבינה את העולם שלך, יכולה לסייע לבן הזוג להכיר ולהבין אותך יותר, ולשפר את התקשורת ואיכות החיים שלך ושלכם.התמודדות עם דיכאון אחרי לידה, אמהות, ואתגרים בהורות

עם השמחה הרבה שבאה עם בניית בית, ושיכולה להגיע מזוגיות ומשפחה, לעיתים יש תקופות של משבר. את התהליכים שעוברת אישה במהלך חייה, נראה לעיתים שרק אישה יכולה להבין. לעיתים המשא הוא לא קל, ואנו כורעות תחת העומס והאינטנסיביות של החיים.


למרות שהקמת משפחה היא תהליך טבעי ובריא, הוא דורש מאיתנו להתמודד עם שינויים רבים בגוף ובנפש - וזה בסדר לקבל עזרה על ידי אנשי מקצוע שהוכשרו לכך. כך למשל יחד עם השמחה על תינוקת חדשה שנוספה למשפחה, האם עשויה לחוות משבר ולהרגיש אבודה בתוך הטיפול האינטנסיבי בתינוק, בלי שאף אחד רואה את הקושי שלה.


פעמים רבות חוויית ההורות נחווית כשונה ממה שציפינו מסיבות שונות ורבות. לפעמים זה בגלל האופי של הילד, לפעמים אני מגלה שאני לא מצליחה להיות ההורה שאני רוצה להיות, והחוויה פעמים רבות היא שונה מילד לילד. כשאת נמצאת במצב כזה של התמודדות הורית שנמשכת זמן רב, ייתכן וכדאי לפנות לאנשי מקצוע מוחים בטיפול רגשי בילדים.


חלק מהקשיים הם אוניברסליים ולכן פסיכולוגים רבים יוכלו לסייע בכך. יחד עם זאת, עולה הצורך של טיפול רגשי וליווי שמותאם במיוחד לאישה הדתית, כמומחיות בפני עצמה שדורשת לימוד, כיוון שנדרשת הבנה מעמיקה של האתגרים והקופליקטים שמאפיינים אורח חיים דתי.


כך למשל אישה עשויה לחוות מתח בין הרצונות והמחויבות שלה כיום לבעל, לילדים ולמשפחה, וגם להלכה - אל מול רצונה להיות קשובה לעצמה. חשוב לגשת ברגישות ובעדינות לכל קושי כזה שעולה. נשמח לסייע לך למצוא בירושלים פסיכולוגית קלינית עם התמחות במבוגרים או בילדים, וכן עם ניסיון בתחומים אלו, שתסייע לך להתחיל טיפול פסיכולוגי בירושלים.


מטפלת רגשית דתיה לגיל השלישי

טיפול לגיל השלישי בירושלים

זה לא משנה בני כמה אתם, אם אתם מרגישים שיש לכם קושי רגשי, מגיע לכם לחיות באיכות החיים הטובה ביותר שאתם יכולים. כיום יש מטפלים רבים שההתמחות שלהם היא היכרות מעמיקה עם האתגרים של הגיל השלישי.


אם יש לכם קושי להגיע תוכלו לנסות טיפול פסיכולוגי אונליין. מחקרים רבים מראים כי טיפול רגשי, שמתבצע בזום יכול להיות יעיל לא פחות מטיפול פרונטלי.


טיפול עם מטפלת דתית בירושלים


טיפול בנכויות ומחלות כרונית

יש התמודדויות בחיים שהן מאתגרות במיוחד כיוון שהן נמשכות לאורך זמן. כאשר מתמודדים עם מחלה ממושכת או נכות כלשהי, האתגרים עשויים להיות לא קלים.


פעמים רבות כדאי לפנות לעזרה מקצועית כדי למצוא דרכים טובים יותר להסתגל, להתמודד ולהקל על המצב. בדרך כלל אפשר לעזור, ובמיוחד להקל בחלקים של הסבל שיש להם גורם נפשי.


נשמח לחבר אתכם למטפלים מומחים בתחום.
טיפול בפוסט טראומה, פגיעות מיניות, הפרעות אכילה והתמכרויות בירושלים

חוויה של פוסט טראומה, מכל סוג שהוא, עשויה לעורר קושי רגשי משמעותי. לפעמים יש החלמה טבעית מהמצב, אך לפעמים מתעוררת חרדה ברמה גבוהה, שעשויה להחמיר אם לא מטפלים בה, ובמקרים כאלה יהיה מומלץ לפנות למטפלת רגשית.


אחת מגישות הטיפול הנפוצות לפוסט טראומה היא טיפול קוגניטיבי התנהגותי, וכן טיפול EMDR.


ישנם סוגים נוספים של פגיעות טראומטיות כמו פגיעה מינית שדורשת התמחות ייחודית בטיפול. לעיתים כתוצאה מטראומה או מפגיעה מינית מתפתחת גם הפרעת אכילה, או התמכרות - וגם כאן מומלץ לפנות למטפלת מומחית בתחום.


יש נשים שסובלות שנים רבות, ומתביישות לפנות לטיפול, ולכן חשוב לדעת שטיפול טוב יכול להיות משנה חיים. אנו מקפידים לשמור על דיסקרטיות וסודיות ברמה הגבוהה ביותר.


לחצו כאן כדי לקרוא בהרחבה על מה זה פוסט טראומה.

טיפול בחרדה, אובססיות, ודיכאון - על ידי מטפלת רגשית או פסיכולוגית דתית בירושלים

חרדה היא אחד הקשיים הנפוצים כיום ויש מספר תת אבחנות של חרדה מסוגיות שונים כגון חרדה כללית (דאגנות יתר), התנהגות אובססיבית-קומפולסיבית (OCD), חרדה חברתית ועוד. (קראי עוד על טיפול בלחץ וחרדה).


התמודדות עם חרדה לאורך זמן, עשויה להביא במקרים מסויימים לדיכאון ולייאוש, ולעיתים יש דיכאון שנובע מסיבות אחרות. לחצו כאן כדי לקרוא עוד על איך לטפל בדיכאון.

נשמח לסייע לכם למצוא מטפלת מתאימה ככל שנוכל. בצוות שלנו פסיכולוגיות דתיות ופסיכולוגיות חרדיות שיוכלו לסייע לכם לעבד את החרדה.

טיפול בירושלים למתבגרים ונוער


הטיפול שלך מתחיל כאן

לסיכום אם את מחפשת פסיכותרפיסטית או פסיכולוגית דתית בירושלים, בית שמש והסביבה - נעשה את המאמץ המירבי לעזור לך להתחיל בתהליך. אנו מקפידים לקבל אלינו רק מטפלים מוסמכים שאנו מוצאים שהם טובים בתחומם, ועם הבנה מעמיקה של הציבור הדתי לסוגיו. במידה ואין לנו מענה מתאים נעדכן אתכם בכך, אך נעשה את המאמץ למצוא טיפול פסיכולוגי מתאים ומקצועי לכל פונה.


בואי להכיר את הצוות שלנו

פסיכולוגית דתיה בירושלים - המלצות

מחפשת מטפלת באיזורים נוספים בארץ?

יואב אריה לוי
פסיכותרפיסט

"השמחה הפשוטה והכנה ביותר היא לגלות שמה שהיה נראה פעם כבלתי מושג - נתפס היום כמובן מאליו"

  • White LinkedIn Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon
bottom of page